دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۵۲۱
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

تحقق 105 درصدی صدقات در سال 99

آهنگ رشد مشارکت های مردمی درسال99 بیانگر اعتماد مردمی به فعالیت های این نهاد است

(دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰) ۱۸:۴۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه مسئولین توسعه مشارکتهای مردمی شهرستانها وادارات اجرایی که در سالن جلسات حضرت خدیجه کبری (س ) برگزار گردید   گفت : تحقق 105 درصدی صدقات در سال 99 بیانگر اعتماد مردمی و نتیجه اطمینان بخشی و ارائه خدمت مناسب  وگفتمان سازی فرهنگ خیر واحسان وانفاق است.

وی گفت  : اعتقاد و باور قلبی به کار رسیدگی به نیازمندان موجب شکل گیری کار تیمی و خدمت رسانی اثر بخش به جامعه هدف شده و همدلی که لازمه تحقق اهداف سازمانی است در کار ایجاد گردیده وسعادت معنوی وکمال اداری که همان  بهره وری سازمانی است شکل می گیرد .

صفری افزود : مشارکت مردم در فعالیت های خیرخوانه و کمک به نیازمندان نشان دهنده حاکم بودن تفکر و اندیشه وروحیه اسلامی است ، و همراهی مسئولان با برنامه های کمیته امداد و همت و مشارکت مردم ولایتمدار استان زنجان در حوزه کارهای خیر و محرومیت زدایی شاهد صادقی بر این موضوع است.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود : توجه به رعایت کامل اصل امانت‌داری و موازین شرعی در هزینه کرد وجوهات شرعی پرداختی به این نهاد باهدف تحقق نیات بانیان خیر بوده و ۱۰۰درصد صدقات و کمک‌های مردمی در امور نیازمندان ودر سرفصل‌های درمانی، فرهنگی، کمک‌هزینه  ازدواج، مسکن و سایر سرفصل‌های مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند  در همان محل هزینه می‌شود.

وی با اشاره به برخی از توفیقات کمیته امداد استان زنجان در حوزه خدمت رسانی به خانواده های عزیز تحت حمایت در سال گذشته، افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای سال گذشته افزایش مشارکت خیران در برنامه های اجرایی این نهاد در تمامی بخش ها بوده و بر اساس آمارهای موجود در سایه همین حضور و مشارکت، میانگین سرانه ماهیانه دریافتی فرزندان عزیز ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل کمک های  حامیان و خیران نیک اندیش زنجانی به بیش از 960 هزار تومان ومیانگین سرانه ماهیانه دریافتی فرزندان عزیز محسنین به بیش از 300هزار تومان افزایش یافته است.

وی یادآور شد: هم استانی‌ها عزیز می‌توانند با شماره تلفن گویای 33116 و 096887 و همچنین استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، اینترنت، دستگاه کارت‌خوان عمومی (pos)، ویا از طریق نرم‌افزارهای سکه، بله، سنا و تلفن‌های همراه و شماره گیری کد مهربانی  # 024*8877* کمک‌های خود را به محرومان و نیازمندان تحت حمایت این نهاد مقدس اهداء نمایند. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۷
(دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰) ۱۸:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید