یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۶:۲۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۴۷۷
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران
مدیر کل کمیته امداد مازندران؛

خیران با دیدگاه بلند خود به نیازمندان کمک می کنند

در دیدار عشریه رئیس ستاد دیه استان با مدیرکل کمیته امداد مازندران ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه گفت: خیران با دیدگاه بلند خود به نیازمندان کمک می کنند.

(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۰۶:۲۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت  الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: کمیته امداد متولی فقرا است و سیاست راهبردی این نهاد توانمند سازی مددجویان در هر حوزه ای است.

وی افزود: ۸۳هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از این تعداد ۶۷هزار خانوار معیشت بگیر هستند، اقدامات جهادی و انقلابی برای خدمت رسانی به آنها ارائه می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: ۷۵۲خانوار زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند و خدمات به آنها ارائه می شود.

وی بیان داشت : سال گذشته هشت هزار و ۸۵نفر وام اشتغال پرداخت شد و ۱۰۰ درصد اعتبارات اشتغال جذب شد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: باید به صورت جهادی و انقلابی به کمک نیازمندان بشتاییم .

وی ادامه داد: در بخش مسکن مددجویی ، ساخت هزار و ۲۰۰واحد مسکن برای مددجویان در دست اقدام است و در استان چهار هزار نیازمند مسکن تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و با همدلی یکدیگر باید برای این تعداد سرپناهی امن ایجاد کنیم.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: برای خدمت رسانی سریع به مددجویان و نیازمندان ، مراکز نیکوکاری در استان ایجاد شد.

وی به ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

رئیس ستاد دیه مازندران هم در این دیدار گفت: کمیته امداد در توانمندسازی نیازمندان، برنامه‌های خوبی در پیش گرفته است.

عشریه بیان داشت: همه باید کمک کنیم تا مشکلات نیازمندان را مرتفع سازیم.

وی گفت: باید با توجه به شعار سال و ارائه خدمات به نیازمندان اقدام کنیم و ستاد دیه مازندران آماده هر گونه کمک در راستای خدمت رسانی به نیازمندان با کمیته امداد مازندران است.

 

 

تعداد بازدید : ۲۸۰
(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۰۶:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید