شنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۱۴۶۶
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

ایجاد اشتغال برای 1032مددجو از طریق کاریابی

در سال گذشته تعداد 1032 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.

(شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،مجید مشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه توانمند سازی مددجویان از برنامه‌های محوری در کمیته امداد است، اظهار کرد: کمیته امداد به‌منظور توانمندسازی و خودکفایی مددجویان و با توجه به نیازهای کارفرمایان و با ارائه آموزش‌های لازم در مراکز فنی و حرفه‌ای به مددجویان، اشتغال آموزش دیدگان را از طریق معرفی مستقیم به کارفرمایان و مؤسسات کاریابی و شرکت‌های خدماتی پیگیری می‌کند.

وی افزود: در سال گذشته تعداد 1032 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.

وی یادآور شد: تعداد اشتغال ایجاد شده از طریق کاریابی در سال 98،تعداد 588 نفر بوده که در سال گذشته به نسبت سال 98 رشد خوبی داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای کارفرمایان بسته‌های تشویقی در نظر گرفته است، بیان کرد: این بسته‌ها شامل پرداخت حق بیمه به کارفرمایان و تسهیلات قرض‌الحسنه با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد است.

به گفته مشهدی، کارفرمایان متقاضیان نیروی کار می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر کمیته امداد نسبت به ارائه درخواست نیروی کار اقدام و ضمن مشارکت در امر خیر و خداپسندانه توانمندسازی مددجویان، از بسته تشویقی کاریابی این نهاد بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۸
(شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید