پنج شنبه / ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۴۵۰
گزارشگر : ۴۴
سرویس سیستان و بلوچستان

معاون امور فرهنگی کمیته امداد سیستان و بلوچستان منصوب شد

با حکم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان، مجیدرضا دهمرده به عنوان معاون امور فرهنگی کمیته امداد این استان منصوب شد.

(پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰) ۰۷:۵۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، طی حکمی از سوی سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان، مجیدرضا دهمرده به عنوان معاون امور فرهنگی کمیته امداد این استان منصوب شد.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان در حکم انتصاب معاون امور فرهنگی این نهاد آورده است: با عنایت به کسب تجارب مفید در مسئولیت‌های قبلی، به موجب این حکم، جنابعالی به سمت معاون امور فرهنگی در نهاد مقدس خدمتگزار و انقلابی کمیته امداد منصوب می‌گردید.

در ادامه آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و تحت توجهات و عنایات حضرت ولی عصر(عج) با بهره‌گیری از اصول و ارزشهای اسلامی در راستای اهداف کمیته امداد امام (ره) مطابق سیاست‌های اجرایی این نهاد بیش از پیش موفق باشید.

در این حکم بر خدمت بیش از پیش به محرومان و نیازمندان در جهت سلامت و استحکام خانواده‌ها، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، توانمندسازی و شکوفایی استعدادها، خوداتکایی، تحقق اهداف برنامه پنج ساله ششم و رسیدگی به خانواده‌های مددجو همراه با تقویت باورهای دینی آنان تأکید شده است.

ضمنا در مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، از زحمات علیرضا دهقان که پیش از این عهده‌دار این مسئولیت بود نیز تجلیل به عمل آمد.

تعداد بازدید : ۳۶۰
(پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰) ۰۷:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید