چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۴۳۳
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

پرداخت بیش از 105میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان زنجانی

بیش از 105میلیارد تومان در سال گذشته برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان سرمایه گذاری است

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۳۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جمع شورای مدیران استان ، بابیان اینکه مهم‌ترین شاخص در پویایی و شکوفایی اقتصاد جامعه اشتغال است، گفت:  تحقق شعار سال و توانمند سازی مددجویان از اولویت های این نهاد بوده که نیازمند همت مضاعف وکار وتلاش جهادی می باشد.

 وی با اشاره به مزین شدن سال توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به  سال «تولید ، پشتیبانی ها ومانع زدایی ها »  گفت : شعار سال محور فعالیت و رویکرد بخش‌های مختلف نظام برای افزایش قدرت تاب‌آوری در برابر مخاطرات و تکانه‌های اقتصادی است . لذا با همین نگاه برنامه‌ریزی و فعالیت جهادی در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت باهدف ایجاد زمینه استقلال اقتصادی و افزایش توان ایستادگی اقشار نیازمند در برابر چالش‌های اقتصادی با رویکرد نوآورانه و خلاقانه باید از اولویت‌های اصلی فعالیت های این نهاد در راستای تحقق شعار سال باشد.

صفری با بیان اینکه در سال گذشته برای ایجاد اشتغال وفرصت های شغلی بیش از  105 میلیارد تومان با استفاده از منابع بانکی وهم افزایی آن با منابع داخلی سرمایه گذاری شده است ، افزود:در سال گذشته شاهد تحقق 100درصدی برنامه های اشتغال بودیم وامسال نیز با تلاش وهمت همکاران وفضل الهی در تحقق شعار سال «تولید،پشتیبانی ها ومانع زدایی ها» که همان توانمند سازی وایجاد درآمد با ثبات برای ولی نعمتان است تلاشمان را مضاعف خواهیم کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان به رزمایش کمک های  مومنانه در سال گذشته اشاره کردوگفت: رزمایش کمک های مومنانه یک راهبرد از سوی مقام معظم رهبری  بودکه  بخش اعظمی از توطئه دشمنان را نقش برآب کرد و گروههای جهادی ، بسیج مردمی و آحاد مردم با لبیک به فرامین حضرت آقا پای کار آمده وخدمات موثر وماندگاری را به نیازمندان ومحرومان در شرایط کرونایی  ارائه کردندکه باعث کاهش آلام محرومین وخرسندی قلب نایب امام زمان (عج)را فراهم آورد وامسال نیز با قدرت وقوت بیشتری این رزمایش استمرارخواهد یافت.

وی در پایان جایگاه  نظارت وبازرسی را جهت شناسایی نقاط قوت ، ضعف  وکیفی سازی فعالیت ها وکارهای انجام شده  ضروری وموثر دانست وگفت : هدف اصلی نظارت وبازرسی کمک وهم اندیشی در راستای شناسایی نقاط قوت وضعف  بوده واین نظارت ها در جهت پیشگیری از آسیب ها  وکیفی سازی فعالیت ها کمک کننده خواهد بود . انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۲
(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید