چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۱۴۳۰
گزارشگر : ۷۷
سرویس اصفهان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان خبرداد؛

پرداخت 390 میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد اصفهان

مبلغ 390 میلیارد تومان مستمری به 114 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان پرداخت شد.

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۳۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه خدمات حمایتی کمیته امداد با هدف توانمندسازی خانواده های تحت حمایت اجرا می شود، افزود: مستمری پرداختی به مددجویان به منظور رفع بخشی از نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت پرداخت می شود تا آنان بتوانند امورات زندگی خود را تامین کنند.

کریم زارع با اشاره به خدماتی که کمیته امداد به ولی نعمتان جامعه با کمک های مردم نیکوکار و اعتبارات دولتی می دهد، گفت: مستمری به صورت ماهیانه به حساب مددجویان واریز می شود و در سال 1399 مبلغ 390 میلیارد تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت امداد استان پرداخت شد.

وی در ارتباط با تعداد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد گفت: هم‌اکنون 114هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، که علاوه بر دریافت مستمری امداد، از سایر خدمات این نهاد نیز بهره مند می باشند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به اینکه میزان پرداختی مستمری مددجویان تامین کننده همه هزینه های آنها نمی باشد، گفت:‌ خدمات امداد فقط به پرداخت مستمری محدود نمی شود و بسته های حمایتی اعم از درمان خانواده، اشتغال، کمک هزینه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، کمک هزینه جهیزیه، امور مسکن مددجویان و... را نیز در برنامه خود دارد.

انتهای پیام/

 

تعداد بازدید : ۳۳۱
(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید