چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۸
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۱۴۲۸
گزارشگر : ۸۲
سرویس کرمان
طی سال ۱۳۹۹؛

بیش از 260 میلیارد تومان در حوزه مسکن مددجویان کرمانی هزینه شده است

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از هزینه کرد بیش از 260 میلیارد تومان در حوزه مسکن مددجویان کمیته امداد این استان در سال ۹۹ خبر داد.

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۲۸

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد را تأمین مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت دانست و گفت: طی سال گذشته بیش از 260 میلیارد تومان در حوزه مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان هزینه شده است.

وی ادامه داد: این هزینه کرد درزمینهٔ احداث، تعمیر، بهسازی و مقاوم‌سازی و ساخت سرویس بهداشتی ۶۹۸۲ واحد انجام‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت در توانمندسازی آن‌ها نقش مهمی دارد افزود: تلاش داریم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم‌سازی منازل مددجویان تحت حمایت به‌ویژه مددجویان ساکن در مناطق محروم نسبت به حل مشکل آن‌ها در حوزه مسکن اقدام کنیم.

صادقی به تفاهم‌نامه منعقدشده بین کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان اشاره کرد و گفت: ۲۸۴۰ واحد مسکونی از این تعداد واحد احداث‌شده است.

وی ادامه داد: برای ساخت این واحدهای مسکونی 207 میلیارد تومان از اعتبارات بلاعوض کمیته امداد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به اجرای طرح رضوان توسط این نهاد اشاره کرد و گفت: طرح رضوان باهدف جذب مشارکت‌های مردمی برای ساخت مسکن مددجویان و نیازمندان اجرا می‌شود که طی سال گذشته 630 میلیون تومان توسط خیران در قالب طرح رضوان برای کمک به ساخت، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان استان کرمان هزینه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۸
(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید