سه شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۴۱۱
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران

جهاد خدمت کمیته امداد مازندران این بار ، با اهدا 100تبلت به دانش آموزان تحت حمایت در سمنان/ باید برای کمک به محرومان و نیازمندان فرا استانی اقدام کنیم

حجت الاسلام عالیشاه،مدیر کل کمیته امداد مازندران بمنظور اهدا 100تبلت به دانش آموزان تحت حمایت در سمنان با مسعودیان راد مدیر کل کمیته امداد این استان دیدار کرد و گفت: فقرو محرومیت مرز و منطقه نمی شناسد و باید برای کمک به محرومان و نیازمندان فرا استانی اقدام کنیم و ارائه خدمات را به محرومان با خلوص نیت انجام دهیم.

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه که برای اهدا ۱۰۰دستگاه تبلت از سوی کمیته امداد مازندران بر اساس نیّت یک خیّر نیکوکار و هماهنگی مرکز ، به دانش آموزان تحت حمایت سمنان در این استان اظهار داشت: سیاست راهبردی این نهاد توانمند سازی مددجویان است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد : ۸۳هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف در بخش هایی مانند عمرانی، درمانی، فرهنگی، اشتغال و.... بهره مند هستند.

وی بیان داشت:در بخش اشتغال سال گذشته ۲۰۶میلیارد تومان تسهیلات پرداخت برای مددجویان فرصت شغلی ایجاد شد.

وی گفت:در بحث گام دوم انقلاب کمیته امداد در میدان است وبا همراهی و همدلی بر اساس شعار سال مقام معظم رهبری باید ضمن پشتیبانی در رفع و محرومیت ، موانع بر سر راه توانمندسازی مددجویان را برداریم.

مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد سمنان هم در این دیدار با بیان اینکه فقر زدایی هیچ مرزی ندارد ودر کمیته امداد باید کسانی باشند که فقط به حوزه فقر زدایی جغرافیایی خودشان فکر نکنند،گفت: دغدغه همه ما باید خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان باشد.

مدیر کل کمیته امداد سمنان از کمک و همدلی حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران در راستای اهدا تبلت به دانش آموزان تحت حمایت در این استان (سمنان) تقدیر کرد.

گفتنی است:همچنین حجت الاسلام عالیشاه با حجت الاسلام رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد دیدار کرد و بیان داشت: با وفاق و یکدلی خدمات بهتر و سریعتر به نیازمندان ارائه می شود.

امام جمعه شهمیرزاد هم از اندیشه بلند کارکنان کمیته امداد در کمک به محرومان و نیازمندان تقدیر کرد و گفت: خدمت به محرومان مورد رضایت خداوند است.

شایان ذکر است : ۱۰۰دستگاه تبلت از سوی کمیته امداد مازندران بر اساس نیت یک خیّر نیکوکار و هماهنگی مرکز به دانش آموزان تحت حمایت در سمنان اهدا شد.

 

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳۲۱
(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید