سه شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۶
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۱۴۰۲
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
مدیرکل کمیته امداد ایلام:

فرهنگ توانمندسازی در کمیته امداد باید به دغدغه ای مهم تبدیل شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» ایلام گفت: فرهنگ توانمندسازی و کارآفرینی باهدف خوداتکایی مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد باید به دغدغه ای مهم تبدیل شود.

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۴۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در نشست اعضای هیئت اندیشه ورز این نهاد بیان کرد: توانمندسازی اگرچه  در سالهای گذشته آغاز شده است اما امسال این مهم باید سرعت بیشتری بگیرد و در همه حوزه ها به عنوان یک اصل در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: توانمندسازی یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری از کمیته امداد است و صرفاً در زمینه اقتصادی و ایجاد اشتغال نیست بلکه توانمندسازی شامل مقوله های ، فرهنگی ،اجتماعی ،آموزشی و موارد دیگر است.
مدیرکل امداد ایلام تصریح کرد: کمیته امداد باید به عنوان یک درمانگاه اجتماعی باشد که توقفگاهی موقت برای نیازمندان باشد و مددجویان پس از دریافت خدمات لازم در کوتاه مدت به توانمندی برسند.
وی ادامه داد: با توجه به نامگذاری سال به عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ،ظرفیت های این نهاد در زمینه تولید باید شناسایی و برای به فعلیت رسیدن آنها تلاش و برنامه ریزی شود و در فرایند خدمت رسانی به نیازمندان موانع و مشکلاتی که وجود دارد شناسایی  و از پیش رو برداشته شوند و مسیر خدمت رسانی به نیازمند کوتاه شود.
موسی نژاد افزود: با توجه به اینکه بخش زیادی از مخاطبین کمیته امداد  قشر جوان هستند تفکر جوانی باید در تمام سطوح سازمانی کمیته امداد حضور داشته و به آن توجه شود. همچنین امدادگران جوان باید در راستای تحقق شعار سال باید ایده ها  و پیشنهادات اثرگذار در راستای خدمت به نیازمندان ارائه دهند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۴
(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید