دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۱۴۰۱
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

صاحبان ایده های برتر در بین کارکنان امداد استان ایلام تجلیل می شوند

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: صاحبان ایده های برتر در بین کارکنان این نهاد در راستای تحقق شعار سال مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرند.

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در نشست شورای مدیران این نهاد بیان کرد: در راستای ایجاد زمینه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان مددجو ،موضوع مهارت آموزی آنان در سال جدید به صورت جدی مورد پیگیری قرار می گیرد.
وی افزود: با توجه به نامگذاری شعار سال به نام تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، باید توجه داشته باشیم که  تولید فقط کالا نیست بلکه ما باید در تولید خدمت هم موفق عمل کنیم که در این راستا تولید خدمت فرهنگی بسیار ارزشمند و زمینه ساز توانمندی مددجویان است.
موسی نژاد تصریح کرد: از آنجایی  که توانمندسازی همچنان از برنامه های مهم کمیته امداد است کمیته امداد در این سال می تواند نقش آفرینی مهمی داشته باشد و قطعا این نهاد برنامه های مهمی در این زمینه خواهد داشت.
مدیرکل امداد استان ایلام ادامه داد: باتوجه به نام گذاری سال 1400  لازم است در خصوص اجرای کیفی برنامه های ابلاغی ریاست محترم امداد در سال1400 که به  استان و شهرستانهای تابعه ابلاغ گردیده برنامه ریزی های  لازم صورت گرفته  و به حول و قوه الهی خدمات امسال این نهاد به نیازمندان بسیار بیشتر از سال گذشته خواهد بود.
وی همچنین گفت: امداد استان در همین راستا و در راستای تحقق  شعار نام گذاری سال 1400 کارگروهی در این زمینه تشکیل داده و برنامه های مربوط به محقق شدن شعار امسال و عملیاتی کردن آنها را رصد خواهد کرد.
در ادامه این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور رؤسای ادارات شهرستانها برگزار گردید مدیران استان و شهرستانها، گزارشی از وضعیت حوزه کاری خود ، متناسب با دستور کار جلسه ارائه دادند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۵
(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید