سه شنبه / ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۳۱۷
گزارشگر : ۹۸
سرویس البرز

مرکز نیکوکاری زائران و کارگزاران زیارتی افتتاح شد

مرکز نیکوکاری فراگیر زائران و کارگزاران زیارتی استان البرز به‌منظور ترویج توانمند سازی و درمان، ازدواج و معیشت محرومان افتتاح شد.

(سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۱۷
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری زائران و کارگزاران زیارتی با تأکید بر ظرفیت مطلوب گروه‌های جهادی در کشور گفت: این مرکز به‌منظور ترویج توانمندسازی و ایجاد اشتغال، درمان، ازدواج و معیشت محرومان در نیمه شعبان افتتاح شد.
وی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است گفت: هدف اصلی این مرکز توسعه مشارکت و حضور مستقیم جهادگران، مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری فراگیر زائران و کارگزاران زیارتی باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات کارآفرینی و اشتغال، مددکاری، درمان، عمرانی، آموزش و مشاوره و سایر مسائل مرتبط با نیازمندان افتتاح شد.
وی افزود: حدود هفتاد درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
همچنین سعیدی کیا رئیس مرکز نیکوکاری زائران و کارگزاران زیارتی در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: این مرکز از ظرفیت دفاتر زیارتی، کارگزاران و زائران در امور خیر و احسان و محرومیت‌زدایی استفاده خواهد کرد.
 
تعداد بازدید : ۶۰۳
(سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید