چهارشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۷
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۱۲۴۳
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس مسکن
رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد:

اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰

رئیس مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال، مسکن و معیشت مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدواریم سال آینده شاهد تحولات خوب در خدمت‌رسانی به محرومان باشیم.

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۳۷
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای در مراسم واگذاری همزمان ۴۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در استان‌های تهران، خراسان جنوبی و کرمان که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، توانمندسازی را مهمترین ماموریت کمیته امداد دانست و گفت: باید در مسیری حرکت کنیم که در یک بازه زمانی چند ساله، مددجویان از طریق اشتغال و توانمندسازی به خودکفایی رسیده و از حمایت امداد خارج شوند.
 
وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات ساختاری و اجرایی در فرآیند محرومیت‌زدایی در کشور اضافه کرد: حل مشکلات محرومان جز از طریق حفظ و ارتقای اعتماد مردم به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام، ممکن نیست.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور ادامه داد: در بودجه سال آینده در موضوع مسکن نیازمندان، معیشت و محرومیت‌زدایی و همچنین حوزه تولید و اشتغال قدم‌های روشن، جدی و دقیقی پیش‌بینی شده و علاوه بر آن راهکارهای نحوه هزینه‌کرد بودجه و نظارت، در نظر گرفته شده است.
 
قالیباف از اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان کمیته امداد خبر داد و خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده، دستگاه‌های مرتبط با محرومان به ویژه کمیته امداد مورد توجه قرار گرفته‌ است و توقع داریم در مسکن، اشتغال و مستمری مددجویان اقدامات خوبی را شاهد باشیم.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۱,۰۷۹
(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید