یکشنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۱۳۸
گزارشگر : ۹۸
سرویس البرز
در آستانه سال نو

عیدی برای همه در ایران مهربان

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین البرزی از ابتدای اسفند ماه تا کنون مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود عیدی دادند.

(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۵۵
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۵ هزار  حامی حمایت ۴۶۰۰فرزند معنوی را بر عهده دارند گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین از ابتدای اسفند ماه تا کنون مبلغ مبلغ  مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون  تومان به فرزندان معنوی خود عیدی دادند.
وی بابیان اینکه حامیان می‌توانند کمک‌های خود را به‌طور مستقیم به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز نمایند گفت: این امکان از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب برای حامیان جهت واریز به‌حساب ایتام و محسنین مهیا شده است.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه با اجرای پویش «ایران مهربان» امیدواریم هیچ یتیمی بدون حامی نباشد، اضافه کرد: حامی نیکوکار البرزی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به‌صورت عیدی به‌حساب ۴۰۰ فرزند یتیم و محسنین نیازمند جدیدالورود کمیته امداد واریز کرد. 
مدیرکل کمیته امداد البرز موفقیت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش‌ازپیش خیران دانست و یادآور شد: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین تماس با شماره تلفن ۳۲۸۰۱۰۷۱ فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.
 
تعداد بازدید : ۵۵۴
(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید