یکشنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۱۱۲۰
گزارشگر : ۲۷
سرویس فارس
رئیس مجمع نمایندگان فارس

کار در کمیته امداد یک توفیق الهی است

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس جنس کار در کمیته امداد امام خمینی(ره) را تکلیف محور و رسالت محور عنوان کرد و گفت: کار کردن در این نهاد یک توفیق الهی است.

(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد به نقل از راستین آنلاین ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در بهارستان در دیدار با مدیر کل امداد فارس گفت: انقلاب اسلامی نیز در امتداد مبعث و اتمام مکارم اخلاق برای به کمال رساندن انسان ها با اقدامات خداپسندانه شکل گرفت که حمایت از نیازمندان و یتیمان عمق و نهایت این حرکت اخلاقی محسوب می شود.
او افزود: انقلاب اسلامی ایران توجه به نیازمندان و محرومان را سرلوحه کار خود قرار داد؛ کسانی که سالها مورد توجه حاکمیت و سلاطین نبوده و محجور بودند.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس، کمیته امداد امام را همزاد انقلاب دانست و گفت: شغل، گاهی نشات گرفته از یک باور و رسالت است که کار در کمیته نیز جنسش تکلیف محور و رسالت محور می باشد و با سایر دستگاهها متفاوت است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس کار کردن در کمیته امداد امام را یک توفیق الهی دانست و گفت: خداوند این توفیق را به هر کسی نمی دهد چراکه دعای خیر نیازمندان همواره شامل حال کارکنان آن است.
عزیزی در ادامه با طرح این پرسش که چکار باید کرد تا فاصله طبقات مختلف جامعه کمتر شود، افزود: شاید بتوان گفت که روی این موضوع کمتر کار شده است و با وجود آنکه کشور از نظر منابع غنی می باشد باز هم شاهد افزایش آمار فقر هستیم.
او خاطرنشان کرد: ما باید ببینیم که چکار باید کرد تا آمار افراد تحت پوشش کمیته امداد امام کمتر شود که به نظر می رسد بهترین راه توانمندسازی افراد است.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس افزود: آموزش، آگاه سازی، اقناع سازی و همراه سازی افراد موجب حرکت جامعه خواهد شد تا بتوانیم یک حرکت عقلایی، روبه رشد و فزاینده را رقم بزنیم.
رییس مجمع نمایندگان فارس در پایان با بیان اینکه کمیسیون تلفیق و مجلس در بودجه 1400کل کشور مباحث محرومیت زدایی را به خوبی دیده است، تصریح کرد: در یک طرح خوب برای 2020نقطه محروم، منابع خوبی در نظر گرفته شده و در آن به مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان و محرومان به خوبی توجه شده است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۲۷
(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید