دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۰۸۹۶
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

اجرای 400 طرح اشتغال توسط کمیته امداد تربت جام

رئیس کمیته امداد تربت جام اعلام کرد: در سال 1399 با همراهی بانکهای عامل و پرداخت تسهیلات اشتغال 400 شغلی ایجاد شده است.

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شیر محمد شاکر برآبادی در دیدار با امام جمعه شهرستان، عملکرد یکساله99 را ارائه داد و افزود: اکنون ۱۸مرکزنیکوکاری درشهرستان فعال است و بیش از 2 میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جذب وبرای نیازمندان هزنیه کرده اند.
وی ادامه داد: ۴۰۰ تقاضای جهیزیه در شهرستان تربت جام ثبت شده و تاکنون ۲۴۰ مورد جهیزیه به نوعروسان اهدا شده همچنین، علاوه بر این موارد، ۳۰ سری جهیزیه از سوی دفتر مقام معظم رهبری به این شهرستان اختصاص یافته است و برای اهدای کمک هزینه جهیزیه به سایر نوعروسان نیازمند همراهی نیکوکاران هستیم.
شاکربرآبادی بیان کرد: بخش دیگری از خدمات امداد توزیع ۳۰ هزار بسته سبدکالا و غذای گرم، پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن به ۸۰۰ مستاجر، تعمیر و ساخت ۸۵ واحد مسکونی و پرداخت ۵ میلیارد تومان به منظور خرید لوازم ضروری به مددجویان تحت حمایت، است.
همچنین در ادامه، امام جمعه شهرستان تربت جام، با عنوان اینکه، کمیته امداد در سال های اخیر خدمات و دستاوردهای بسیار چشمگیری داشته است، گفت: این نهاد حمایتی نقش مهمی در تامین نیازمندی های اقشار آسیب پذیر جامعه و توانمندسازی آنها در توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی ایفا کرده است.
حجت الاسلام معتمدی فر با بیان اینکه شغل امدادگری در کمیته امداد با مشاغل دیگر متفاوت است و جز مشاغل سخت به حساب می‌آید، گفت: آثار خدمت در این نهادهمیشه همراه امدادگران کمیته امداد بوده و هست.
شایسته ذکر است: امدادگران کمیته امداد تربت جام با حضور بر گلزار شهدای گمنام شهرستان ضمن غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا با آرمان های شهیدان و امام راحل تجدید عهد و پیمان کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۰
(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید