شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۱۶۲
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
مدیرکل امداد ایلام در گفتگو با شبکه دو سیما:

بی نیازشدن مددجویان کمیته امداد دهلران و موسیان نوید بخش مسکن دار شدن همه مددجویان این استان در سالهای آینده است

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت:استان ایلام در یک ماه اخیر این افتخار را داشت که دوبار میزبان رئیس کمیته امداد در این استان باشد و در هر دوی این سفرها پروژه های خوبی در این استان عملیاتی شد که عمده آنها در زمینه مسکن مددجویان بود.

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۶:۳۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در گفتگو با برنامه تلویزیونی مثبت خانواده شبکه دو سیما با تشریح برخی از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در سفر رئیس کمیته امداد به استان ایلام بیان کرد: در سفر اخیر بختیاری به شهرستان دهلران 115 واحد مسکونی در شهرهای موسیان و دهلران تحویل مددجویان کمیته امداد شد که با این اقدام خوشبختانه هم اکنون مددجوی فاقد مسکن در این دو شهر وجود ندارد.
وی افزود: مدیرکل امداد استان ایلام ادامه داد: این اقدام نوید بخش این خواهد بود که در آینده نیاز مسکن مددجویان این نهاد در شهرستانهای دیگر به صفر برسد.
احمدزاده مجری برنامه مثبت خانواده نیز در این گفتگو ،خبر مسکن دار شدن همه مددجویان دهلران و موسیان را برای مردم ایران مسرت بخش عنوان کرد و در باره نقش قابلیت های استان ایلام در زمینه های نفت و گاز در توسعه استان از مدیرکل امداد ایلام سوال کرد که وی پاسخ داد: استان ایلام خوشبختانه علاوه بر قابلیت های فراوان در زمینه های گوناگون، دارای بیش از 11 درصد ذخیره گاز استان و نیز بیش از 4 درصد ذخیره نفت کشور است ولی متاسفانه بخشی از مردم این استان همچنان نیازمند کمک هستند و این نکته را باید عرض کنم که قریب 13 درصد جمعیت استان تحت پوشش کمیته امداد هستند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات خوبی که در سفر آقای بختیاری به استان ایلام انجام گرفت افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور در استان ایلام  همزمان با افتتاح 15 مرکز دیگر در این استان بود  که امیدواریم با استفاده از ظرفیت این مرکز صنعتی و صنایع پایین دست پتروشیمی ایلام  برای اشتغال مددجویان این استان استفاده کنیم.
موسی نژاد در ادامه تصریح کرد: در کنار این اقدامات در حوزه اشتغال خوشبختانه با حمایتهای جناب آقای بختیاری،مشارکت بانکها و حمایت استاندار ایلام  اقدامات بسیار خوبی در زمینه اشتغال مددجویان این استان انجام گرفته که در این راستا امسال تاکنون 4 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این استان در راستای برنامه های توانمندسازی امداد در این استان ایجاد شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۳
(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۶:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید