شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۱۵۲
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

بهره‌مندی 1116 مددجوی تحت حمایت از آموزش خانواده

در 6 ماهه نخست سال جاری 1116 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره‌های آموزش خانواده با اعتبار بیش از 57 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، عدالت بهرامی ، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک به زوج های جوان، تلاش برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در بخش فرهنگی است ، گفت : در 6 ماهه نخست سال جاری 1116 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره‌های آموزش خانواده با اعتبار بیش از 57 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در توانمندسازی مددجویان تحت حمایت ، گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت نیاز به افزایش فنون و ارتقای مهارت‌های فنی و علمی دارد که در برنامه آموزش خانواده به آن توجه شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان با بیان اینکه از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویان اقدامات فرهنگی است ، گفت: بر اساس همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، حوزه مشارکتهای مردمی و توسعه مدارس غیر دولتی تعداد ۳۲۲ نفر از دانش آموزان واجد شرایط تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در مدارس غیر دولتی و هیات امنایی ثبت نام شدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۸
(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید