سه شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۸۰۸۴
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
طی شش ماهه نخست سال جاری؛

قزوین در آموزش مهارتهای کسب و کار مددجویان در جایگاه دوم کشوری ایستاد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری استان قزوین با سه هزار و 840 مورد آموزش مهارتهای کسب و کار ، رتبه دوم کشوری آموزش مددجویان در زمینه اشتغال را کسب کرد.

(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید مرتضی دهقانی محمدآبادی بیان کرد: یکی از رویکردهای جدی و اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغال زایی و توانمندسازی مددجویان است.

وی ادامه داد: تحقق این مهم منوط به شناسایی توانایی مددجویان و آموزش های مهارت آموزی برای اشتغال متناسب با توانایی ها و استعدادهای نیازمندان است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در شش ماهه نخست سال جاری استان قزوین با سه هزار و 840 مورد آموزش مهارتهای کسب و کار ، رتبه دوم کشوری آموزش مددجویان در زمینه اشتغال را کسب کرد.

وی افزود: موضوع آموزش در اشتغال زایی تأثیر مهم و بسزایی دارد، یکی از عوامل موثر در پایداری اشتغال است در واقع اگر مددجو مهارت های مورد نیاز در زمینه فعالیت خود را کسب کرده باشد به راحتی قادر به انجام و پیشبرد اهداف تعیین شده برای کسب توانمندی خواهد بود.

دهقانی محمدآبادی عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با توجه به ضرورت های آموزشی در حوزه اشتغال، برنامه آموزشی خود را با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مراکز معتبر آموزشی اجرا می کند.

وی یادآورشد: در حال حاضر برای اشتغال مددجویان حداکثر 50 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت می شود که در صورت اشتغال سایر مددجویان در این طرح اشتغال، به ازای هر مددجو 50 میلیون تومان تسهیلات به مددجوی کارفرما، پرداخت می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۵۰
(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید