دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۰۶۷
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
رئیس کمیته امداد کشور در دیدار با امام جمعه ایلام:

ساخت مسکن ارزنده ترین و گرانترین خدمت کمیته امداد به مددجویان است/ایجاد بیش از 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کشور در 3 و نیم سال گذشته

رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» کشور در ادامه سفر خود به استان ایلام، شامگاه چهارشنبه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری با تشریح برخی برنامه های این نهاد گفت: ساخت مسکن یکی از گرانترین و ارزنده ترین خدمات کمیته امداد به نیازمندان و جامعه مددجویی است.
وی  با بیان اینکه امسال بیش از 43 هزار واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد در سراسر کشور ساخته می شود افزود: در استان ایلام نیز چندین پروژه مسکن در دست ساخت بوده که با این اقدامات نیاز مسکن مددجویان استان به حداقل خواهد رسید.
رئیس کمیته امداد کشور در ادامه با اشاره به سفر خود به استان ایلام  افزود: در این سفر در شهر دهلران 108 واحد، در موسیان 7 واحد و در شهر سرآبله نیز 8 واحد مسکونی تحویل نیازمندان شد که خوشبختانه برای نخستین بار  در کشور شهرهای موسیان و دهلران هم اکنون فاقد مددجوی بدون مسکن هستند.
بختیاری با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان در سه محور اشتغال،مسکن و فرهنگ سازی در زمینه کار و تلاش از برنامه های اصلی کمیته امداد است افزود: فرهنگ سازی در زمینه ترویج فرهنگ کار و تلاش در اولویت این برنامه ها و مهم ترین نیاز است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» کشور در ادامه با اشاره به برنامه های اشتغال زایی این نهاد افزود: در مدت 3 و نیم سال گذشته بیش از 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان در سراسر کشور ایجاد شده است که این میزان بیش از برنامه های پیش بینی شده در این زمینه و تعهدات امداد بوده است.
بختیاری به اشتغال ایجاد شده در استان ایلام اشاره کرد و گفت: ایلام در این زمینه از استانهای موفق کشور بوده و سال گذشته به همت امدادگران این استان بیش از 4 هزار فرصت شغلی برای نیازمندان این استان ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: امسال نیز با یک جهش خوب حداقل 5 هزار فرصت شغلی  با اعتباری بالغ بر 157 میلیارد تومان برای نیازمندان جویای کار در این استان پیش بینی  شده است و چنانچه استان به تعهدات خود در این زمینه عمل کند اعتبارات بیشتری در اختیار استان قرار می گیرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۷
(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید