دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۰۶۴
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
رئیس کمیته امداد در سفر به شهرستان دهلران:

توانمندسازی 700 هزار مددجوی کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی «ره» گفت: از سال ۷۴ تا ۹۸ بیش از ۷۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد توانسته اند به توانمندی رسیده و از چرخه حمایتی امداد خارج شده اند.

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری در آیین واگذاری ۱۱۵ واحد مسکونی به مددجویان شهرستان دهلران استان ایلام بیان کرد:  توانمندسازی مددجویان در سه محور اصلی اشتغال،مسکن و فرهنگ سازی در زمینه کار و تلاش در این نهاد دنبال می شود و همچنان از ماموریت‌های مهم کمیته امداد است.
در استان ایلام در هر سه رکن و محورهای اصلی توانمندسازی  موفق عمل کرده است و سال گذشته نیز ۴ هزار طرح اشتغال زایی برای مددجویان ایلام ایجاد شده است.
امسال در استان ایلام بیش از ۵ هزار طرح اشتغال زایی با اعتبار ۱۵۷ میلیارد تومان برای نیازمندان ایجاد می شود و چنانچه نیاز باشد تا پایان سال اعتبارات بیشتری به این استان اختصاص داده می شود.
ساخت مسکن مهم ترین و گرانترین خدمت کمیته امداد برای نیازمندان است و امسال در استان ایلام بر اساس تفاهم نامه امضا شده با بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه بیش از ۲ هزار واحد مسکونی در نقاط محروم استان ساخته می شود علاوه بر  این ۳۰۰ واحد نیز برای مددجویان شهر ایلام و چند شهر استان ساخته می شود.
وی با اشاره به واگذاری ۱۱۵ واحد مسکونی به مددجویان شهرستان دهلران گفت: با واگذاری این تعداد واحد‌های مسکونی نیاز مددجویان کمیته امداد در شهر دهلران به صفر می رسد و این اقدام به یاد ماندنی است.
وی در پایان با تقدیر از همکاری دستگاههای  گوناگون با کمیته امداد  در تکمیل این واحد‌های مسکونی گفت: به صفر رسیدن نیاز مسکن مددجویان دهلران  برای نخستین بار است که در کشور اتفاق می افتد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۷
(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید